+48 509 701 440
Polish English German

SZKOLENIA BHP, OCHRONA ppoż, prace wysokościowe - Warszawa


Oferujemy pełen zakres usług związanych ze szkoleniami BHP na terenie Warszawy i okolic oraz ochroną ppoż.

 

USŁUGI BHP

 

 

Jesteś pracodawcą i chcesz wiedzieć czy stanowiska pracy w Twojej firmie są zgodne z przepisami prawa obowiązującymi w naszym kraju? Wykonujemy sprawdzenie warunków pracy oraz skazujemy możliwe rozwiązania mające na celu poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.
Zamiast poświęcać swój cenny czas na zajmowanie się sprawami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy w swojej firmie, przedsiębiorstwie zleć je naszej Firmie a my w Twoim imieniu będziemy wypełniać. Firma ma wiele placówek rozmieszczonych na terenie całego kraju? Nie stanowi to dla nas problemu. Współpracujemy ze specjalistami z całego kraju przez co nasz zasięg nie posiada ograniczeń.
Prowadzisz inwestycje wymagające bieżącego nadzoru oraz doradztwa. Zgłoś się do nas. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych zaczynając od domów przez magazyny kończąc na realizowanym obecnie laboratorium farmaceutycznym. Poprowadzimy inwestycję pod kątem BHP, PPOŻ  za Ciebie.
Zapoznanie pracownika z zagrożeniami czyhającymi na niego w czasie wykonywanej pracy stanowi obowiązek pracodawcy. Nawet jeśli praca nie jest „ryzykowna” to wykonywana długo np. w niezmiennej pozycji lub miejscu spowoduje urazy o których pracownik przekona się po wielu latach pracy na tym stanowisku. Ocena Ryzyka Zawodowego właściwie przygotowana nie pozwala dopuścić do takiej sytuacji i chronić życie i zdrowie pracownika poprzez działania zapobiegawcze podejmowane przez pracodawcę.
Jeżeli w Twojej firmie miał miejsce wypadek związany z wykonywaną przez pracownika pracą należy natychmiast  podjąć działania zmierzające do ustalenia przyczyn tego zdarzenia. Należy to zrobić zarówno w celu sporządzenia stosownej dokumentacji niezbędnej ubezpieczycielowi jak również w celu ochrony innych pracowników przed podobnymi wypadkami. Pomożemy Ci lub poprowadzimy za Ciebie całą procedurę i sporządzimy wymaganą dokumentację.
Konsultacje z pracodawcy dotyczące działań ulepszających miejsce pracy pozwalają wielokrotnie na zwiększenie efektywności pracy. Warto działać prewencyjnie ponieważ każda ze stron odnosi mierzalne skutki takich działań.

 

 

 

USŁUGI PPOŻ

 

 

Szkolenie z zakresu zasad ochrony pożarowej jak również praktyczna nauka wykorzystania sprzętu gaśniczego w taki sposób aby usunąć zagrożenie z którym pracownik może mieć kontakt  w miejscu pracy.
W zawiązku z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów właściciel lub zarządca budynku ponosi odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa pożarowego budynku którym zarządca lub jest właścicielem. W celu pomocy w spełnieniu wymagań związanych z dostosowaniem budynku do tych wymagań proponujemy Państwu usługę która ujawni niedociągnięcia w tej kwestii jak również zaproponujemy rozwiązania które pomogą owe wymagania spełnić.
Bardzo często pomijany przez właścicieli/zarządców budynków element ochrony pożarowej mający niesamowicie istotny wpływ na bezpieczeństwo pracowników w momencie wystąpienia zagrożenia.  Próbna ewakuacja poprzedzona szkoleniem koordynatorów odpowiedzialnych za jej sprawne przeprowadzenie oraz wyposażeniem ich w odpowiedni sprzęt (zapewniam, że jest to bardzo istotne i pomocne) pozwala w sytuacji zagrożenia sprawnie uchronić pracowników przed skutkami pożaru.
Zajmujemy się opracowywaniem oraz aktualizowaniem Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego.
Nie wiesz jakie gaśnice zakupić? Masz problem z ich rozmieszczeniem? I wiele innych pytań… Pisz zapytanie a z chęcią podzielimy się swoją wiedzą w tym zakresie.
Zabudowy ognioodporne, uszczelnienia ognioodporne przy wykorzystaniu odpowiednich mas oraz serwis i konserwacja systemów sygnalizacji pożarowej
Zajmujemy się konserwacją systemów pożarowych. Nie ma centrali pożarowej oraz systemu zabezpieczenia pożarowego z którym sobie nie poradzimy. Nasi pracownicy i współpracownicy obsługują od wielu lat systemy zabezpieczeń pożarowych niemal wszystkich producentów dostępnych na naszym rynku. Zajmujemy się również: - legalizacją gaśnic, hydrantów - oraz badaniem oświetlenia awaryjnego
Współpraca z wieloma rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych pozwala na opiniowanie projektów budowalnych zarówno powstających jak i przebudowywanych budynków.

 

 

 

USŁUGI WYSOKOŚCIOWE

 

 

Jako wyspecjalizowani w pracach wysokościowych specjaliści wykonamy każdą pracę wymagającą dostępu linowego. Wszędzie tam gdzie praca bez zabezpieczenia oraz co najważniejsze właściwych umiejętności jest niemożliwa my wykonamy ją bezpiecznie i z należytą starannością.
Umiejętności alpinistyczne pracowników wykorzystywane w pracy zawodowej są na najwyższym poziomie co pozwala sięgać Nam tam, gdzie inni mówią „niemożliwe”. Prace wykonywane w staranny sposób powodują zadowolenie klienta.
Odśnieżanie połączone z pozostawieniem niezniszczonej powierzchni dachu to obecnie cenna umiejętność kiedy na rynku swoje usługi odśnieżania proponuje tak wiele firm. Jednocześnie kwalifikacje pracowników pozwalają zachować właścicielowi spokój jeśli chodzi o możliwość upadku z dachu pracownika odśnieżającego

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Szybki kontakt

Gdzie nas znaleźć

01-745 Warszawa, ul. Jasnodworska 3a lok. 222

Zadzwoń do nas

Nr tel.: +48 509 701 440
Cookies settings